Czerwcowe zestawy specjalne

Połączenie świeżości i ekstrawagancji letnich smaków w nowych zestawach specjalnych. Ananas, szparagi, krewetki BBQ i chilli – wszystko prosi się o wypróbowanie! Ale mało tego!

Więcej »

Zestawy majowe

Tylko do końca miesiąca możecie zamówić te pyszne zestawy specjalne! Dostępna jest wersja rybna jak i wegańska Oferta obowiązuje wyłącznie w restauracji. Zamówienia możecie składać:

Więcej »

Nowości w menu

Znowu zimno  Naprawdę nie wiemy gdzie jest ta wiosna, za to nowa karta umila nam wypatrywanie jej z okna  Kto już próbował naszych nowości?

Więcej »

Dzień kobiet

U nas Dzień kobiet trwa od soboty do poniedziałku! Zapisy przyjmujemy od dzisiaj Kobiety w naszej firmie są filarem podtrzymującym nas przy życiu. Codziennie dziękujemy

Więcej »

20% promocja do końca kwietnia

Lubimy przekazywać dobre wiadomości! Do końca kwietnia możecie cieszyć się naszym sushi nie martwiąc się o ceny. Zamówienia składajcie telefonicznie lub przez nasze social media.

Więcej »

Oprócz sushi lubimy również brownie i ciasteczka. Używamy ich do śledzenia aktywności na naszej stronie i realizacji zamówień. Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.

W przypadku braku akceptacji prosimy o opuszczenie strony.